מי אני

עמית נוריאני  - יועץ כלכלי, מתמחה בניהול תיקי משכנתאות ובבניית אסטרטגיה כלכלית לפרט ולמשפחה. חוקר ומרצה בתחומי החינוך הפיננסי והתנהגות הצרכנים. 

לאחר ליווי שלי עשרות משפחות בתהליכי משכנתא ובניית אסטרטגיה כלכלית משפחתית פיתחנו שיטה ייחודית לניהול הכלכלה המשפחתית המבוססת על אפיון הלקוח באופן מלא ושילוב הצרכים האמונות והרצונות של הלקוח בכל תהליך בניית התוכנית הכלכלית. ​

"המטרה העיקרית שלי היא להוביל את לקוחותינו לעבר הגשמה כלכלית ושיפור משמעותי באיכות חייהם, תוך מתן מענה מקצועי, אמין, יצירתי וחדשני. אנו מאמינים כי מתן כלים בתחום המשכנתאות ישפיע רבות על תחומי חיים אחרים ואנו מתחייבים לתת ללקוחותינו את הפתרונות היעילים ביותר על מנת להגיע אל פסגת שאיפותיהם. אני רואה בכך שליחות וחובה אישית"

הערכים המובילים:

מקצוענות:

בתחומי הייעוץ הכלכלי נדרשים למידה מתמדת ומעקב צמוד אחר שינויים בשוק הישראלי. אני מאמין כי על ידי למידה ומעקב אחר המידע העדכני ביותר אוכל להוביל אתכם להשגת המטרות והשאיפות שלכם בהצלחה יתרה.

אמינות ומחוייבות: 
אני פועל מתוך הבנה עמוקה ואמיתית כי הייעוץ אותו אני מעניק ללקוח הוא הייעוץ שאותו אני בעצמי הייתי מצפה לקבל! אני מתייחס לכל לקוח כאל עולם ומלואו ושם את עצמי בנעליו בכל שלב ושלב בדרך.

יצירתיות: 
אני שואף תמיד לפתח וליישם דרכים חדשות למציאת פתרונות שיעניקו ללקוחותיי שירות אשר מקדים בצעד אחד את המצב הקיים.

חדשנות: 
אני מקפיד לעדכן את השירות באופן מתמיד ולהשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת להתאים את עצמי לעולם המתחדש.

סודיות: 
הקפדה על אבטחת המידע של הלקוחות היא ערך עליון! אני מתחייב להשתמש בנתונים אותם אקבל באחריות ובסודיות מוחלטת ולא אעביר את המידע לאף גורם שלישי אלא באישור הלקוח בלבד!

עמית נוריאני

בעל תואר ראשון מהמכללה האקדמית עמק יזרעאל. יועץ משכנתאות ומומחה באסטרטגיה כלכלית למשפחה. בשנים האחרונות עוסק בחקר התנהגות צרכנים וחינוך פיננסי.

בעבר מרצה בקורס יועצי המשכנתאות של רשת "איתנים".

כיום מקדם ומוביל הכשרות לחינוך ותכנון פיננסי בכל שלבי החיים.

מה הלקוחות מספרים?

משפחת ינאי, עפולה

קנינו בית בעפולה ולא ידענו בכלל איך להתחיל את התהליך של המשכנתא. הכל היה בלחץ כי היינו כבר צריכים לשלם לפי החוזה והדרך שבה עמית טיפל לנו בתהליך הייתה מדהימה! עשינו הכל בצורה מהירה, הכל ברור לנו ואפילו עשינו מעקב אחר המשכנתא כדי שנדע מתי שווה לעשות שינויים.

תודה רבה על הכל!

בועז, איזור השרון

ראיתי פרסום של עמית בפייסבוק. בהתחלה לא ממש האמנתי אבל עמית הציע בדיקת משכנתא בחינם אז אמרתי למה לא?!

בפועל חסכתי במשכנתא שלי 215 אלף ש"ח מהחלטה של רגע.

משפחת אהרון, תל אביב

אין ספק שהתהליך היה הרבה יותר פשוט עם הליווי של עמית והצוות. בוודאות אנחנו יודעים היום שאם היינו הולכים לבד לתהליך היינו מבזבזים זמן ואנרגיה ולא בטוח שהיינו מגיעים לאותן תוצאות. 

תודה רבה!

רון_לוגסי.png

רון לוגסי

עצמאי - שיווק, מיתוג ומכירות

לפני כמה חודשים מילאתי את חוברת העבודה, אני יכול להגיד שזה שיפר לנו את ההתנהלות הכלכלית בבית והכניס לנו הרבה שקט. תמיד הייתי מסודר וידעתי לנהל את הכספים שלנו אבל החוברת ללא ספק נתנה לי זוויות נוספות שלא חשבתי עליהם והיום אני יכול להגיד בוודאות שזה היה אחד הדברים הטובים ביותר שקראו לחשבון הבנק שלי, תודה! 

נטלי_ואיתי.png

נטלי גוטפריד - פאר

מנהלת במחלקת חינוך מ.א. עמק יזרעאל

עיסוק בכסף. זה באמת אחד הנושאים השנואים עליי.. כל כך שנוא שאני נמנעת מכל מה שאנשים גדולים צריכים לעשות: להשוות בין אופציות, לבדוק את מצב החשבון, להתמקח כי מתברר שבנקאות זה שוק. אבל אתם יודעים; שלא כמו גפילטפיש (עוד משהו שאני יכולה להגיד שאני שונאת) מעיסוק בכסף אי אפשר באמת להתחמק. אז טוב שיש את Amit Nuriani שלוקח אותי ואת הגבר יד ביד- מחזור משכנתא (ככה אומרים?) והתייעלות בניהול כלכלת המשפחה שלנו. עמית אפשר לנו לראות אופק; להבין שיש אפשרויות בהישג יד ובעיקר לדעת מה הם הצעדים והכיוון שיש לצעוד בו. והוא איתנו. כאילו אנחנו ילד שלומד לרכוב על אופניים- עד שכולנו נרגיש שאנחנו יכולים לבד.

שעות הפעילות

ימים א' -ה' 

בין השעות:        9:00 - 18:00

ימי שישי וערבי חג

בין השעות :       9:00 - 12:00

ליצירת קשר

050-6863132 
077-3182641
  • Facebook
  • Instagram

©כל הזכויות שמורות לעמית נוריאני - משכנתאות ופיננסים 

מתחם AfulaTech - שד' בן גוריון, עפולה